Poznávací zájezdy do Francie

Francie je úžasná země, která už řadu let patří k turisticky nejnavštěvovanějším zemím na světě. A to rozhodně zaslouženě. Jedná se o zemi, která vždy byla a stále je střediskem kultury, umění, módy a gastronomie. Proto patří pobytové, ale i poznávací zájezdy do Francie k nejrozšířenějším nabídkám řady cestovních kanceláří.

Francie - VersaillesKromě románských kostelů, gotických katedrál a dalších historických památek vás jistě okouzlí také úchvatná příroda. Ať už se jedná o bílé útesy Normandie, levandulová pole Provence, vinice v Champagne či Burgundku, příjemné pláže Azurového pobřeží nebo o bílé svahy Savojských Alp.

Podívejte se na aktuální nabídků zájezdů do Francouzských Alp!

Veškeré kouty této země, společně s jeho nejvýznamnějšími městy, památkami a kouzelnou přírodou můžete navštívit s cestovní kanceláří Redok Travel, specialistou na poznávací zájezdy.

Poznávacích zájezdů do Francie existuje celá řada, záleží tedy jen na vás, čemu dáváte přednost. Vybrat si můžete např. zájezd zaměřený pouze na hlavní město Paříž, které tak máte možnost během pár dnů velmi dobře poznat. Součástí tohoto zájezdu bývají někdy i výlety na jedny z nejznámějších zámků na světě, na zámky Versailles a Fontainebleau.

Vydat se ale můžete také do některé proslulé části Francie, jako je např. proslulá vinařská oblast Champagne, vůněmi a barvami proslavená Provences. Tuto oblast si oblíbila celá řada významných malířů, k nimž patří např. Renoir, Van Gogh nebo Cezanne. Těšit se můžete na návštěvu takových měst, jako je Nice, Avignon nebo Aix en Provence. Za návštěvu rozhodně stojí i oblast řeky Loiry, kterou doprovází řada překrásných zámků.

Francie ale návštěvníkům nenabízí jen množství jedinečných historických památek a kouzelnou přírodu. Francie je známá také svojí vynikající kuchyní a především svým skvělým vínem. Za zmínku stojí především dvě oblasti, a to Burgundsko a oblíbená Champagne, kde můžete ochutnat pravé šampaňské.

© Copyright 2024 | Franouzské Alpy (Francie) | www.lyzovanifrancie.cz
Provozuje: MFAcko.cz